Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 92 deltagere, heraf har de 60 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Anders Bønnelycke Nørgaard

Firma: Asmildkloster Landbrugsskole

Andreas Eriksen

Firma: Landbonord
Adresse: Erhvervsparken 1
Postnr: 9700
By: Brønderslev

Bente Andersen

Firma: Plantekonsulenten ApS

Charlotte H. Poulsen

Firma: DLG

Christian Vanggaard

Firma: Faunaphotonics
Adresse: Ole Maaløes Vej 3
Postnr: 2200
By: København

Christian Søndergaard Christensen

Firma: Landbonord
Adresse: Erhvervsparken 1
Postnr: 9700
By: Brønderslev

Emil Busk Andersen

Flemming Madsen

Firma: Eistrupgaard
Adresse: Stampenvej 8
Postnr: 8960
By: Randers sø

Flemming Nielsen

Firma: Vranum
Adresse: Vranumvej 1
Postnr: 8800
By: Viborg

Ghita Cordsen Nielsen

Firma: SEGES

Hanne Pontoppidan

Firma: Centrovice

Henrik Lynggaard

Firma: Landbo Limfjord
Adresse: Resenvej 85
Postnr: 7800
By: Skive

Irene Rasmussen

Firma: VKST
Adresse: Fulbyvej 15
Postnr: 4180
By: Sorø

Jacob Hansen

Firma: DLA Agro

Jacob Kjørup

Firma: Brdr. Kjeldahl I/S
Adresse: Nordby kirkevej 2
Postnr: 8305
By: Samsø

Jacob Møller

Firma: LandboNord
Adresse: Brøndumvej 12
Postnr: 9690
By: Fjerritslev

Jacob Villensgaard

Firma: Asmildkloster Landbrugsskole

Jens Elbæk

Firma: SEGES

Jens Due Jensen

Firma: Nordic Seed
Adresse: Grindsnabevej 25
Postnr: 8300
By: Odder

Jens Erik Pust

Firma: Bionutria
Adresse: Bredsten Ldv. 163
Postnr: 7323
By: Give

Jens Lund Pedersen

Firma: Danish Agro
Adresse: Åstorpvej 31
Postnr: 6093
By: Sjølund

Jesper Vestergaard

Firma: Landbo Limfjord
Adresse: Resenvej 85
Postnr: 7800
By: Skive

Jess Ulrik Verge

Firma: Maskinbladet

Jon Birger Pedersen

Firma: SEGES

Jonas Nørgaard Lading

Firma: Asmildkloster Landbrugsskole

Jørgen Evald Jensen

Firma: Bæredygtigt Landbrug

Knud Bay Smidt

Firma: Gdr
Adresse: BIRKELY 2, LANGKASTRUP
Postnr: 8960
By: RANDERS

Kollega Til Merete Hattesen

Firma: Landbrugsmedierne

Kristian Furdal Nielsen

Firma: SEGES

Kristian Møllegaard

Firma: Ludshøj I/S
Adresse: Helsingevej 77
Postnr: 3230
By: Græsted

Kristoffer Piil

Firma: SEGES

Lars Bonde Eriksen

Firma: SEGES

Lars Møller-Christesen

Firma: vestjysk
Adresse: Herningvej 3
Postnr: 6950
By: Ringkøbing

Lars Skovgaard Larsen

Firma: VKST

Laurids Knudsen

Firma: Landbrugsrådgivning syd
Adresse: Ndr. Boulevard 95
Postnr: 6800
By: Varde

Lenette Broksø Iversen

Firma: DanGødning
Adresse: Møllebugtvej 9
Postnr: 7000
By: Fredericia

Lone Sejersen

Firma: LMO
Adresse: Trigevej 20
Postnr: 8382
By: Trige

Mads Brandt

Firma: Landbrugsrådgivning Syd
Adresse: Rådhusstræde 2
Postnr: 6240
By: Løgumkloster

Maja Folmer-Petersen

Firma: Østdansk Landboforening
Adresse: Center Allé 6
Postnr: 4030
By: Tune

Marian Thorsted

Firma: SEGES
Adresse: Agro Food Park 15
Postnr: +4524757914
By: Aarhus N

Mark Jacobsen

Firma: Gjessinggaard gods
Adresse: Udbyhøjvej 496D
Postnr: 8930
By: Randers NØ

Martin Carlsen

Firma: Asmildkloster Landbrugsskole
Adresse: Asmildklostervej 1
Postnr: 8800
By: Viborg

Martin Stoltenberg Hansen

Firma: SEGES

Mathias Rasmussen

Firma: Asmildkloster Landbrugsskole

Merete Hattesen

Firma: Landbrugsmedierne

Michael Erlang-Nielsen

Firma: Teknologisk Institut
Adresse: Agro Food Park 15
Postnr: 8200
By: Aarhus N

Michael Rasmussen

Firma: Asmildkloster Landbrugsskole

Nanna Hellum Kristensen

Firma: SEGES

Niels Bech

Firma: Landbonord
Adresse: Erhvervsparken 1
Postnr: 9700
By: Brønderslev

Niels Holmgaard

Firma: SAGRO
Adresse: Nupark 47
Postnr: 7500
By: Holstebro

SEGES - Agro Food Park 15 - 8200 - Aarhus N - 87405426 - meo@seges.dk