Dansk Live Efterårsseminar 2018
Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 164 deltagere, heraf har de 129 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
Sorter efter

Alexander Rasten

Organisation (spillested, festival mv.): Dansk Live

Anders Batting Milling

Organisation (spillested, festival mv.): Live Talent

Andrea Kristensen

Organisation (spillested, festival mv.): Richter

Andreas Linsdell

Organisation (spillested, festival mv.): Arena Næstved

Andreas Späth Hartmann

Organisation (spillested, festival mv.): Live Talent

Anette Borg

Organisation (spillested, festival mv.): Slagelse Musikhus & Badeanstalten

Angelika Jeppesen

Organisation (spillested, festival mv.): Bygningen, Vejle

Anne Kjær Joconde

Organisation (spillested, festival mv.): Live Talent

Annette Jørgensen

Organisation (spillested, festival mv.): Tønder Festival

Annette Reinhardt Njombua

Organisation (spillested, festival mv.): DIT:KBH Råhuset

August Sørinus

Organisation (spillested, festival mv.): Live Talent

Bettina Küsch

Organisation (spillested, festival mv.): Jelling Musikfestival

Bitten Lehmann-Poulsen

Organisation (spillested, festival mv.): Nygadehuset

Bjarne R. Rask

Organisation (spillested, festival mv.): Bygningen, Vejle

Cecilia Cresso

Organisation (spillested, festival mv.): Templet

Charlie Mortensen

Organisation (spillested, festival mv.): Jelling Musikfestival

Christina Arkil

Organisation (spillested, festival mv.): Jelling Musikfestival

Christine Bjerg Sundbøl

Organisation (spillested, festival mv.): Jelling Musikfestival

Claus Høilund

Organisation (spillested, festival mv.): Godset / Rock In House

Claus Jensen

Organisation (spillested, festival mv.): Samsø Festival

Claus Visbye

Organisation (spillested, festival mv.): Horsens & Friends

Ditte Sig Kramer

Organisation (spillested, festival mv.): VEGA

Ea Svenning Zimmer

Organisation (spillested, festival mv.): Gimle

Emil Grønkær Svendsen

Organisation (spillested, festival mv.): Amager Bio / BETA

Emma Schack

Organisation (spillested, festival mv.): Live Talent

Erik Madsen

Organisation (spillested, festival mv.): Smukfest

Esben Marcher

Organisation (spillested, festival mv.): Dansk Live

Eva Rehling

Organisation (spillested, festival mv.): Amager Bio / BETA

Fie Frøling

Organisation (spillested, festival mv.): Arena Næstved

Flemming Waldorf

Organisation (spillested, festival mv.): Arena Næstved

Frank Villumsen

Organisation (spillested, festival mv.): Vilde Vulkaner

Franz Skaaning

Organisation (spillested, festival mv.): Smukfest

Gitte Valentin

Organisation (spillested, festival mv.): Muskelsvindfonden

Glenn McPherson

Organisation (spillested, festival mv.): Tønder Festival

Gry Dahl-Jensen

Organisation (spillested, festival mv.): Gimle

Helene Gudiksen

Organisation (spillested, festival mv.): Klaverfabrikken

Henriette Flyman

Organisation (spillested, festival mv.): Tønder Festival

Henrik Bondo Nielsen

Organisation (spillested, festival mv.): Roskilde Festival

Ib Valentin

Organisation (spillested, festival mv.): TRAIN

Ida Bjørn Jensen

Organisation (spillested, festival mv.): DIT:KBH Bestyrelsen

Ida Bjørn Jensen

Organisation (spillested, festival mv.): DIT:KBH Bestyrelsen

Jacob Holst

Organisation (spillested, festival mv.): Godset

Jacob Kromann-Gallup

Organisation (spillested, festival mv.): Jelling Musikfestival

Jakob Brixvold

Organisation (spillested, festival mv.): Arena Næstved

Jasper Japser Jensen

Organisation (spillested, festival mv.): Spillested Loppen

Jens Jepsen

Organisation (spillested, festival mv.): Klaverfabrikken

Jens Ole Amstrup

Organisation (spillested, festival mv.): Det Musiske Hus

Jeppe Skjold

Organisation (spillested, festival mv.): Forbrændingen

Johannes Konstantin Neergaard

Organisation (spillested, festival mv.): Kedelhuset

Jon Pejtersen

Organisation (spillested, festival mv.): Tapperiet

Dansk Live - Gl. Kongevej 11-13, 4.sal - 1610 - København V - 86121230 - sekretariat@dansklive.dk