Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 90 deltagere, heraf har de 86 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Aleksander Sloth Kofod

Firma: Erhvervsakademiet

Allan Jensen

Firma: Askelygård

Allan Klestrup Hansen

Firma: Borrevang

Anders Kristian Nørgaard

Firma: PFV

Andreas Østergaard

Firma: DLG Øst

Anita Fjelsted

Firma: Miljøstyrelsen

Anna Marie Thierry

Firma: SEGES

Arne Møller

Firma: Agri Contact

Bjørn Torsvik

Firma: Spectrofly ApS

Bogdan Mocanu

Firma: Spectrofly A/S

Charlotte Schertz Østergaard

Firma: KF Miljø ApS

Christian Lerche-Lerchenborg

Firma: Lerchenborg Gods A/S

Christian Lorenzen

Firma: Snogbækgaard I/S

Christian Olsen

Firma: Zealand

Christian Fogt Andersen

Firma: MST

Christian Heslet Jørgensen

Firma: Dansk Landbrugs Management

Ellen Damgaard Børsting

Firma: I/S Børsting

Finn Olsen

Firma: Sønderjysk Landboforening

Flemming Dupont Kjeldsen

Firma: Dupont Kjeldsen I/S

Frits Detlefsen

Firma: Askov Forsøgsstation

Hanne Bengaard

Firma: Landbrug & Fødevarer

Hans Aarestrup

Firma: Bæredygtigt Landbrug

Henning Sjørslev Lyngvig

Firma: SEGES

Henning Thomsen

Firma: Askov Forsøgsstation

Henriette Hossy

Firma: Miljøstyrelsen

Jack Petersen

Firma: Heden Maskinforretning A/S

Jakob Jonsson

Firma: Brønshøjgård

Jakob Tilma

Firma: Dansk Planteværn

Janni Nyvang Nielsen

Firma: Sønderjysk Landboforening

Jens Erik Jensen

Firma: SEGES, PlanteInnovation

Jeppe Berner Hansen

Firma: VKST

Jesper Svendsen

Firma: Kverneland Group Danmark

Jesper Ulnitz

Firma: Yara

John Haugaard

Firma: Lerchenborg Gods

Jørgen Lundsgaard

Firma: Dansk Planteværn

Kim Duus

Firma: Stennesgaard

Kira Madsen

Firma: zealand

Kjeld Callesen

Firma: Askov Forsøgsstation

Klaus Klausen

Firma: Birkemosegaard

Kristian Ladegård Jensen

Firma: Patriotisk Selskab

Lars Hansen

Firma: Miljø- og Fødevareministeriet

Lars Jonsson

Firma: Brønshøjgård

Lars Albrecht Kahr

Firma: Albrecht Agro

Leif Knudsen

Firma: SEGES

Lennart Banke

Firma: Centrovice

Mads Dueholm

Firma: Agri Nord

Mads Lassen

Firma: Agropro Danmark

Mahad Ali

Firma: Zealand

Maiken Bak Jensen

Firma: Bæredygtigt Landbrug

Margrethe Høstgaard

Firma: DCA Aarhus Universitet, Foulum

SEGES - Agro Food Park 15 - 8200 - Aarhus N - 87405426 - meo@seges.dk