Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 138 deltagere, heraf har de 115 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
Sorter efter

Adam Xusen Garad

Firma: Aarhus Erhversakademi

Aksel Gaardsted Christiansen

Firma: Erhvervsskolerne Aars

Alex Jensen

Firma: landbrugsskolen sjælland

Anders Bay-Smidt

Firma: Bay-Smidt Attrupgård I/S

Andreas Christensen

Firma: Nordjyllands landbrugsskole

Andreas Nedergaard

Firma: Lundbæk landbrugsskole

Andreas Thaysen

Firma: Nordjyllands Landbrugsskole

Anker Lajer Højberg

Firma: Danmarks og Grønlands Geologiske Undersøgelse (GEUS)

Anna Marie Thierry

Firma: SEGES

Astrid Andersen

Firma: Landbrugsskolen sjælland

Bent Halkjær Hedegaard

Firma: LMO

Birgitte Feld Mikkelsen

Firma: Teknologisk Institut

Bodil Pedersen

Firma: SEGES

Carsten Jørgensen

Firma: Erhvervsskolerne Aars

Casper Elkjær

Firma: Landbrugsskolen Sjælland

Casper Pedersen

Firma: MI

Casper Toft

Firma: BioCover

Charlotte Jørgensen

Firma: erhvervs akademiet århus

Charlotte Kjærgaard

Firma: SEGES

Chirstian Korsholm

Firma: MI

Christian Lauridsen

Firma: C.E.Lauridsen

Christian Lervad-Bach

Firma: Lmo

Christian Vanggaard

Firma: FaunaPhotonics

Claus Grøn Sørensen

Firma: Århus Universitet

Cristina Cvitanich

Firma: Agrointelli

Emil Dollerup

Firma: Erhvervsakademi Aarhus

Emil Schrøder McCarthy

Firma: Erhvervsakademi Aarhus

Erik Kjeldsen

Firma: Sagro - Holstebro

Erik Kristensen

Firma: Bygholm Landbrugsskole

Erik Pedersen

Firma: LMO

Erik Sandal

Firma: LMO

Esben Kristensen

Firma: Homå Østergård

Flemming Madsen

Firma: Eistrupgaard

Frank Nissen

Firma: sønderjysk sprøjteservice

Frederik Møller

Firma: Frederik Møller

Frederik Vingaard Olesen

Firma: Nordjyllandslandbrugsskole

G Lichtenberg

Firma: Bidstrup Gods

Gerth Holm

Firma: DMogE

Gustav Esmann Callesen

Firma: Københavns Universitet

Hans Bay-Smidt

Firma: Bay-Smidt Attrupgård I/S

Hans Maegaard >hansen

Firma: DSV Frø

Hans Thostrup

Firma: LMO

Henriette Lemvig

Firma: effektivt landbrug

Henrik Germundsson

Firma: Hjermgård

Henrik Mortensen

Firma: AU EngFoulum

Holger Preetzmann

Firma: Aunsbjerg

Ivan Andersen

Firma: Dsv

Jens Hejselbæk

Firma: Lemvigegnens Landboforening

Jens Slipsager Jessen

Firma: LSSJ

Jens Jakob Vohnsen

Firma: Rønnehave

SEGES - Agro Food Park 15 - 8200 - Aarhus N - 87405426 - meo@seges.dk