Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 425 deltagere, heraf har de 296 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Sorter efter

Aksel Duedahl

Firma: Langelund Aps

Alexia Laustsen

Firma: KvægXperten

Allan Jensen

Firma: Dyrbjerggaard Maskinstation A/S

Ana Pelgröm

Firma: Man@Machine

Ana Pelgröm

Firma: Man@Machine

Anders Christiansen

Firma: Centrovice

Anders Gad

Firma: Gads Maskinstation I/S

Anders Gad

Firma: Gads Maskinstation I/S

Anders Kofoed

Firma: Krone

Anders Nørgård

Firma: Abildholtvej 7

anders olsen

Firma: Gejlsminde

Anders Spanggaard

Firma: Agrinord

Anders Vestergaard

Firma: LMO

Anders Ulrik Sørensen

Firma: Vraa Maskinstation

Andreas Andersen

Firma: Limagrain A/S

Andreas Carstensen

Firma: LandboSyd

Andreas Jacobsen

Firma: Harehedegård Mælkeproduktion aps

Anker Vestergaard

Firma: Varde Maskinstation A/S

Anna Ghiraldi

Firma: Dinamica Generale

Anne Eskildsen

Firma: SEGES

Anne Grete Munk Kruse

Firma: LMO I/S

Anne Mette Kjeldsen

Firma: SEGES

Asker Overgård

Firma: Dick Millenaar

Bent Stræde

Firma: Linds Agro

Bent Ventzel Hansen

Firma: SAGRO

Betina Amdisen Røjen

Firma: SEGES

Bettina Hansen

Firma: Vikingdanmark

Betty Schmidt

Firma: DSV Frø Danmark

Birgitte Popp Andersen

Firma: LandboSyd

Bjarne Nielsen

Firma: Rudbjerggaard

Bjarne Tang Sørensen

Firma: GØMA

Bjarne Tang Sørensen

Firma: GØMA

Bo Nyegaard

Firma: Kotel I/S

Brian B. Søndergaard

Firma: LMO I/S

Brian Uglebjerg

Firma: Stefan Nielsen

Brian Eichner Bech

Firma: Kotel I/S

britt lieftink

Firma: enggården hjemsted

Carsten Holmgaard

Firma: Vestjyllands Andel

Carsten Justesen

Firma: Ingemann Larsen A/S

Carsten Koch

Firma: Sønderjysk Landboforening

Carsten Markussen

Firma: ØkologiRådgivning Danmark

Casper Worm

Firma: Østergård holstein

Charlotte Jensen

Firma: SEGES

Chr. E. Christensen

Firma: SEGES

Christian Lund

Firma: L&F

Christian O. Nielsen

Firma: Østergård Holstein

Christian Petersen

Firma: LHN

Christian Thorvaldsen

Firma: L&T Agro ApS

Christian Thormann Nielsen

Firma: ØkologiRådgivning Danmark

Christina Edstrand

Firma: SEGES

SEGES - Agro Food Park 15, Skejby - 8200 Aarhus N - www.seges.dk