Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 156 deltagere, heraf har de 78 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter Filtrer

Anders Lassen

Organisation: Kulturium

Andreas Linsdell

Organisation: Arena Næstved

Andreas Poppenbøll Hansen

Organisation: DIT:KBH

Andreas Funch Nielsen Funch Nielsen

Organisation: DIT:KBH

Anne Nielsen

Organisation: Studenterhus Aarhus

Annette Reinhardt Njombua

Organisation: DIT:KBH

Asger Moss

Organisation: Templet

Bitten Lehmann-Poulsen

Organisation: nygadehuset

Camilla Andersen

Organisation: Grønnegades Kaserne Kulturcenter

Cecilia Cresso

Organisation: Templet

Christian Thomasen

Organisation: Tempi

Claus Høilund

Organisation: Godset

Emil Grønkær Svendsen

Organisation: Amager Bio / BETA

Eva Rehling

Organisation: Amager Bio / BETA

Flemming Waldorf

Organisation: Arena Næstved

Frank Villumsen

Organisation: Vilde Vulkaner

Freja Marie Frederiksen

Organisation: Roskilde Festival

Gunilla Herminge

Organisation: Karens Minde Kulturhus

Heidi Nannberg

Organisation: Studenterhus Aarhus

Helle Jørgensen

Organisation: STUBhuset

Helle Nielsen

Organisation: Mantziuslive

Inger-Marie Kuus

Organisation: Rock Under Broen

Jacob Bostrup

Organisation: Grøn/Muskelsvindfonden

Jakob Brixvold

Organisation: Arena Næstved

Jens Isbak

Organisation: Grøn/Muskelsvindfonden

Jeppe Greve

Organisation: DIT:KBH

Jeppe Poulsen

Organisation: COPENHELL

Jeppe Vind

Organisation: KulisseLageret

Jesper Vestergaard

Organisation: Vershuset

Jim Q. Holm

Organisation: Spillestedet Stengade

Jonas Dyrved

Organisation: Jazzhus Montmartre

Jonas Sejersbøl Kielland

Organisation: DIT:KBH

Josephine Severin-Nielsen

Organisation: Arena Næstved

Jytte Gøttig

Organisation: Godset

Kamilla Roed

Organisation: COPENHELL

Kasper Find

Organisation: Spillestedet Stengade

Kasper von Madsen

Organisation: Richter // Gutter Island

Kenneth Eriksen

Organisation: Vilde Vulkaner

Kim Trelle

Organisation: Sølund Musikfestival

Kim Alex Grøndahl

Organisation: Amager Bio / BETA

Kjeld Riboe

Organisation: Kulturværftet / Toldkammeret

Lene Jensen

Organisation: Hagge's Musik Pub

Line Holm Christensen

Organisation: Richter

Louise Bech

Organisation: Down The Drain Group

Mads Mulvad

Organisation: Studenterhuset

Mads Riishede

Organisation: MantziusLive

Maria Noer

Organisation: Karens Minde Kulturhus

Marie Herborn

Organisation: Kulturium

Martin Jensen

Organisation: Bork Festival

Martin Riisgaard

Organisation: Studenterhuset Aalborg

Dansk Live - Gl. Kongevej 11-13, 4.sal - 1610 - København V - 86121230 - sekretariat@dansklive.dk