Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 79 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Anders Duedahl

Firma: Dansk Flygtningehjælp

Anne Kjær

Firma: *

Anne Mette Skousen

Firma: Danske Bank

Birgitte Damm Fischer

Firma: Landbrugsstyrelsen

Birthe Lardal

Firma: Danske Bank

Bo Henning Jørgensen

Firma: PFA Pension

Brian Pelle Hermannsen

Firma: HOFOR A/S

Cathrine Harhoff

Firma: Digitaliseringstyrelsen

Charles Klemmensen Drøgemüller

Firma: Danske Bank

Charlotte Arendt

Firma: AP Pension

Charlotte Holgersen

Firma: Privat

Christina Hansen

Firma: Danske Bank

Claus Conradsen Hiort

Firma: FDC forsikringens Data Center

Dorte Hauerslev

Firma: LB Forsikring

Dorthe Susan Jørgensen

Firma: Nets Denmark A/S

Ellen Andersen Alstrup

Firma: Banedanmark

Finn Sandgreen

Firma: xx

Gita Stybe

Firma: danske bank

Hanne Glenhøj Castrone

Firma: Danske Bank

Heinz Schøitt

Firma: Alm. Brand

Henning Seehausen

Firma: Sandwalk

Henrik Feld

Firma: Nordea

Henrik Strømsvik

Firma: VILHELM LAURITZEN ARKITEKTER

Henrik O. Christensen

Firma: Cobham Satcom

Henrik Skov Nielsen

Firma: Movia

Honglu Yang

Firma: DTU

Inge-Merete Lauenborg

Firma: KRFO

Isabelle Mols Andersen

Firma: Telia Danmark

Jacob Porsborg Nielsen

Firma: Danske Bank

Jan Svendsen

Firma: EG A/S

Jan Haulund Kristensen

Firma: Lindpro

Jasmin Divargue Raaschou

Firma: ØRSTED Service A/S

Jonas Hammer

Firma: Danske Bank

Karsten Vollmer-Larsen

Firma: Cobham Satcom

Katarina Kiesow

Firma: Ørsted A/S

Kim Dons Laursen

Firma: Nets Denmark A/S

Kim Milton Eggers

Firma: .

Konstantin Solvang

Firma: Mærsk

Lars Specht

Firma: GN Hearing A/S

Lars Brunbjerg Andersen

Firma: PFA Pension

Laura Tomassini

Firma: Danmarks Nationalbank

Lene Bøgely

Firma: DanskeBank

Lenette Gjesse Jørgensen

Firma: PFA Pension

Lisbeth Ehrenreich Kristensen

Firma: Bankernes EDB central

Mads Dalsgaard

Firma: Dalsgaard Projektledelse

Mads Hjortkjær

Firma: Topdanmark

Marianne Erlandsen

Marianne Helledi Knudsen

Firma: ITU

Martin Eisenhardt

Firma: Novo Nordisk

Metha Leller Rude Andersen

Firma: Columbus

Dansk Projektledelse - Gydevang 39-41 - 3450 Allerød - tlf. 48 24 14 88 - arrangementer@danskprojektledelse.dk