Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Følgende 87 er tilmeldt arrangementet

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Albert Møllebjerg

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Bygning

Anne Cathrine Lillelund

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Kemi

Anne Krog Jensen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Anne Mette McAloone

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Andet - venligst udfyld næste

Anne Mette Nøhr

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Annette Seilund

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Kemi

Arvid Fromberg

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Benny L. Bruhn

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Andet - venligst udfyld næste

Birgitte Vedel Thage

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Birgitte Villefrance Ludvigsen

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Bygning

Bjarne Klemmensen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Camilla Neel Corneliussen

Uddannelse: Diplomingeniør
Retninger: Andet - venligst udfyld næste

Carsten Borg

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Carsten Jacobsen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Charlotte Blak Møller

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Kemi

Charlotte Klarskov Andersen

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Bygning

Charlotte Holm Clausen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Christine Termøhlen

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Kemi

Erling Ringgaard

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Finn Kåber Rasmussen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Finn Stadel Nielsen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Flemming Sørensen

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Bygning

Frans Møller Christensen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Andet - venligst udfyld næste

Hans Erik Gram

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Helene Nielsen

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Kemi

Henrik Siiger

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Maskin

Henrik Bang Sørensen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Henrik Råskov Madsen

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Maskin

Jacob Gjelstrup

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Kemi

Jan Palsbjørn

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Jens Bo Friis

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Jens Erik Jagd Hansen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Jens Oluf Jensen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Jeppe Knudsen

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Kemi

Jesper Sandholm Hansen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Johannes Stevnbak Andersen

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Bygning

Jørgen Møller Nielsen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Jørn Lundum Petersen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Kasper Rubin

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Elektro

Kent Gørges

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Bygning

Kent Tram Møller

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Kim Emil Rasmussen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Andet - venligst udfyld næste

Kirsten Bossen Voergaard

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Bygning

Kjeld Lynge Hansen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Kurt Pedersen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi

Lars Refslund

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Maskin

Lars Henrik Hansen

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Lars Kjer Pedersen

Uddannelse: Akademiingeniør
Retninger: Elektro

Lene Duus Bache

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Elektro

Linda Skou Olsson

Uddannelse: Civilingeniør
Retninger: Kemi
Danmarks Tekniske Universitet - Anker Engelunds Vej 1 - 2800 - Kgs. Lyngby - 45257818